Монтажні бокси: види та призначення

Електрика на сьогоднішній день у побутовій повсякденності відіграє найважливішу роль, тому до електроустаткування, його технічних характеристик і зовнішнього вигляду доводиться підходити дуже серйозно. Краще ознайомитися можна на сайті: https://amperok.com.ua/boksy_shchyty/boksy_montazhni/cat_boksy_dks/.

Одним із чудових варіантів для його захисту є монтажний бокс, його функція – це зберігання активного та пасивного обладнання. Його установка потрібна у випадках, коли необхідна безпека будь-якого електротехнічного оснащення – модульної апаратури, автоматичних вимикачів, пристроїв для управління освітленням, таймерів та інших подібних виробів.

Монтажний бокс – це відмінний розподільчий пункт для електроенергії, а головне, що встановлювати його можна як у житлових приміщеннях, так і у виробничих.

Монтажні бокси: види та призначення

Виготовлення боксів

Виготовлення боксів відбувається з високоякісних матеріалів, які дуже довговічні у використанні, найчастіше для виготовлення застосовується жароміцна сталь з товщиною від 0,8 до 1,5 мм або пластик. Завдяки цьому обладнання, що зберігається в монтажному боксі, буде правильно служити тривалий час.

Якщо взяти до уваги металевий бокс, його переваги будуть такими:

  • максимальна захищеність від електромагнітних випромінювання та перешкод;
  • найвища міцність, яка забезпечує повну недоступність сторонній людині або домашнім вихованцям;
  • легкість у проведенні ідеального заземлення устаткування, що знаходиться всередині.

Пластиковий монтажний бокс також забезпечує відмінний захист розміщеного в ньому обладнання від проникнення вологи, бруду, пилу, серед плюсів таких боксів варто також виділити:

  • незначна вага, яка дозволяє легко та швидко розширити діапазон місць для встановлення та монтажу;
  • пластикові бокси є радіопрозорими, завдяки цьому всередину їх можна поміщати бездротове обладнання і навіть розміщувати там антени;
  • пластиковий бокс герметичний, удароміцний, має високу стійкість до будь-яких атмосферних явищ, тому його використання таке ефективне, як і металевого боксу.

Монтажні бокси: види та призначення

Найбільш надійний бокс – це той, який має покриття порошковою фарбою, саме вона робить метал максимально стійким до пошкоджень. Якщо ж ви хочете придбати монтажний бокс за більш прийнятною ціною, то в такому випадку потрібно звернути увагу на вироби з емалевим покриттям, але воно менш стійке до різних пошкоджень.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,90 out of 5)
Загрузка...
Вам также могут понравиться

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.