Як за допомогою дзеркальної плитки створити унікальний стиль в оселі?

Содержание:

Далеко не всі наважуються купити дзеркальну плитку для оформлення своєї оселі. Багатьох зупиняє оригінальний зовнішній вигляд та відсутність знань про можливі способи її комбінування. Так матеріал є доволі специфічним. Проте, в нього є дуже багато переваг. Однією з них є можливість додати кімнаті освітлення. Крім цього, дзеркало в інтер’єрі візуально розширює простір. Пропонуємо дізнатись, як отримати ці переваги, та які варіанти дизайну обрати для різних кімнат.

к содержанию ↑

Як оформити дзеркальну стіну у ванній?

Найпоширенішим варіантом використання дзеркальної стіни є створення оригінального дизайну на одній зі стін у ванній кімнаті. Часто це приміщення виглядає перевантаженим та тісним, оскільки більшість з них має невелику площу. В результаті одну його частину займає унітаз та ванна/душова, а в іншій розміщуються полички та гачки для рушників.

Як за допомогою дзеркальної плитки створити унікальний стиль в оселі?В цьому випадку гарним рішенням дзеркальна плитка від українського виробника Skelko. Компанія пропонує багато різновидів для оформлення ванної кімнати. Їх можна використовувати як для повноцінного, так і часткового оформлення стіни. Все залежить від уподобань власника. Зазвичай дизайнери рекомендують 2 універсальних типи оформлення:

  • Навпроти світильника або ванної/душової. Такий варіант розміщення допоможе додати освітлення. Проте, потрібно пам’ятати, що розміщення полиць чи рослин перед плиткою знизить ефект.
  • Біля умивальника. Це достатньо популярне рішення, яке має одразу декілька переваг. Дзеркальна плитка може візуально збільшити простір, а також буде виконувати роль звичайного дзеркала.

Крім цього, дизайнери пропонують ще один цікавий варіант для ванної. Це дзеркальне панно відповідного розміру. Така конструкція зробить дизайн більш елегантним та сучасним.

Як за допомогою дзеркальної плитки створити унікальний стиль в оселі?

к содержанию ↑

Яким чином встановити дзеркальну плитку в кухні?

Незважаючи на особливу конструкцію, матеріал можна сміливо назвати універсальним у використанні. Його можна встановлювати не тільки в ванній, а також в кухні. Особливо актуальне таке рішення є для приміщень невеликої площі. Для таких кімнат український виробник

Скелко пропонує дзеркальну плитку у вигляді квадратів, прямокутників, ромбів та інших форм. Модна обрати будь-який варіант. Кожен з них може створити стильне та розкішне оформлення, яке підкреслить сучасне бачення власників. Проте, варто пам’ятати, що не варто розміщувати дзеркальну плитку впритул до обідньої зони. В цьому випадку матеріал швидко забрудниться, створить дискомфорт тим, хто буде сидіти за столом, а також витреться.

Як за допомогою дзеркальної плитки створити унікальний стиль в оселі?

Крім цього, нераціональним рішенням буде встановлення дзеркальної поверхні в робочій зоні. Тут вона швидко втратить свій первозданний блиск. В будь-якому разі, обираючи дзеркальну плитку Скелко для кухні, варто проконсультуватись з досвідченими дизайнерами. А, в процесі вибору підходящих варіантів в магазині, можна звернутись до консультантів. Вони з радістю підберуть найкраще рішення для кухні з урахуванням всіх побажань.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4,80 out of 5)
Загрузка...
Вам также могут понравиться

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.