Як розрахувати сумісність по натальній карті між жінкою і чоловіком в парі і шлюбі?

Содержание:

Як Ви підходите один одному в парі? Пропонуємо Вам перевірити це за допомогою онлайн калькулятора розрахунку сумісності між жінкою і чоловіком на сайті 24-FengShui.com.
Для того, щоб отримати результат, введіть дані народження жінки і чоловіка. Після цього буде виданий результат сумісності в парі за їх натальними картками народження. В результаті вказується:

 • сфери сумісності;
 • як чоловік підходить для жінки;
 • як жінка підходить чоловікові.
к содержанию ↑

Сумісність людей потрібна для будь-яких спільних починань. А при любовних відносинах і в шлюбі – це найважливіше. Від цього безпосередньо буде залежати тривалість відносин і щастя обох партнерів. А часто буває, що прожили кілька років разом і розлучення – "не зійшлися характерами". Для цього достатньо подивитися на статистику розлучень в перші роки після весілля.
Не кожна людина може інтуїтивно відчувати про свою сумісності або несумісність в тих чи інших сферах життя. У цьому випадку на допомогу приходить розшифровка натальної карти чоловіка і жінки для розрахунку їх сумісності для відносин і шлюбу. Зробивши такий аналіз, можна з упевненістю сказати на скільки сильно вони один одному підходять, а в яких областях є труднощі в сумісності. Роблячи висновок можна сказати, що бажано перед початком відносин, і точно перед укладенням офіційного шлюбу, дізнатися сумісність з партнером.
Після виконання розшифровки натальної карти щодо сумісності між партнерами, Ви буде володіти інформацією, яка допоможе зробити правильний вибір. Якщо Ви побачили не зовсім ідеальну сумісність після безкоштовного онлайн розрахунку, то не потрібно відразу впадати у відчай. Якщо немає сильної несумісності, то інші варіанти "робочі" – потрібно розуміти як вибудовувати відносини.

к содержанию ↑

Яка сумісність розраховується по натальній карті?

Об'єктом аналізу стають такі області життєдіяльності:

 1. Офіційні відносини (шлюб).
 2. Особистісна сумісність і спілкування.
 3. Емоційна сумісність, психологічний комфорт.
 4. Фінанси, робота, бізнес.
 5. Фізична і соціальна сумісність.
 6. Обговорення планів, спільні ідеї, планування.
 7. Хобі, захоплення, поїздки, відпочинок.
 8. Компанії друзів.

Для того щоб дізнатися сумісність по натальним картам пари використовуються різні методики. Найбільш відомі можна назвати такі:

 • західна астрологія (синастрія);
 • китайська астрологія ба цзи (4 стовпи долі і удачі);
 • китайський гороскоп по знакам року (Щур, Бик, Тигр, Кролик, Дракон, Змія, Кінь, Баран Коза, Мавпа, Півень, Собака, Свиня);
 • нумерологія (квадрат піфагора);
 • зодіакальний гороскоп (Риби, Водолій, Козеріг, Стрілець, Скорпіон, Терези, Діва, Лев, Рак, Близнюки, Телець, Овен);
 • сумісність за іменами;
 • карти таро і інші.

Всі зазначені методи аналізу карти долі людини є загадковими езотеричними знаннями. При правильній їх розшифровці можна дізнатися долю людини, її потенціал, життєвий шлях, періоди удачі, особисте життя і сумісність з іншою людиною. Все це допомагає людині швидше рухатися до успіху і пом'якшувати невдачі.
Варто звернути увагу, що всі безкоштовні онлайн калькулятори для аналізу сумісності в парі не дають 100% точності розрахунку. У натальних картах можуть бути моменти, які може побачити тільки консультант. Тому враховуйте це під час розрахунків.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,90 out of 5)
Загрузка...
Вам также могут понравиться

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.