Натяжні стелі і світильники

При плануванні ремонту в квартирі багато всерйоз замислюються про установку натяжних стель. Такі стелі гарантують ідеально рівну поверхню, при бажанні можна підібрати практично будь-який колір і фактуру полотна. До того ж стелі з плівки ПВХ не пропускають вологу, не виділяють запахів, мають антистатичні властивості, тобто відштовхують пил. І це далеко не повний перелік всіх достоїнств натяжних стель. Проте, багатьох хвилює питання організації освітлення. Наприклад, в рейкові або гіпсокартонні стелі дуже вдало монтуються точкові світильники https://leoceramika.com/catalog/tochkove-osvitlennja_503.

Чи припустимий їх монтаж і з підвісними стелями?

Монтаж світильників при установці натяжних стель не просто припустимо, а є навіть дуже часто зустрічається дизайнерським рішенням. При монтажі полотна натяжних стель світильники кріпляться за допомогою спеціальної освітлювальної арматури до базового перекриття, що є більш надійним способом кріплення, ніж їх кріплення, наприклад, в гіпсокартонну плиту.

Полотно натяжної стелі в місці кріплення точкового світильника повинно бути попередньо оснащено термостійким кантом.

Натяжні стелі і світильники

Для цього в полотні натяжної стелі вирізують отвори під розмір світильника, вставляються в них термостійкі кільця, а потім крізь підготовлені отвори протягується електроарматура.

Після чого до електроарматуру приєднують світильник. Між полотном натяжної стелі і світильником, точніше, нижній його частиною обов'язково повинен бути забезпечений зазор розміром не менше 1 мм.

Для світильників, що монтуються в натяжних стелях, як правило, використовують галогенові лампи з потужністю не більше 35Вт. Це обмеження пов'язане з тим, що при нагріванні плівка ПВХ, з якої зроблено полотно натяжної стелі, витягується і може значно провіснуть, зіпсувавши зовнішній вигляд всього інтер'єру.

Найчастіше вибирають захищений від вологи варіант точкових світильників, в яких передбачені спеціальні силіконові прокладки, що не пропускають воду всередину світильника. Сама ж лампа в світильнику при цьому зазвичай захищена склом.

При використанні світильників малої потужності, використовують понижуючий трансформатор, який, як і арматура, кріпиться до основної стелі. При бажанні можна використовувати світильники з регульованою потужністю світлового потоку.

Регулюватися може і напрямок освітлення.

При використанні таких світильників можна домогтися оригінальних візуальних ефектів. Нерідко застосовуються і карданні світильники, пристрій яких дозволяє змінювати потік світла і точно направляти його, висвітлюючи потрібну зону.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,90 out of 5)
Загрузка...
Вам также могут понравиться

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.